SPA & Wellness

Wyjątkowe doznania piękna dzięki luksusowym zabiegom marki Isabelle Lancray.

SPA & Wellness

Kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, które podkreślą każdą urodę.

SPA & Wellness

Integracja ciała i umysłu w harmonijną całość.

SPA & Wellness

Doświadczenia głębokiego relaksu w przestrzeniach, które zostały do tego stworzone.

SPA & Wellness

Aries SPA jest miejscem, w którym czas ulega spowolnieniu. To jedyna w swoim rodzaju przestrzeń zdrowia, urody i głębokiego relaksu.

Francuska marka kosmetyczna

Madame Lancray w Aries SPA

Madame Isabelle Lancray, matka i założycielka marki Isabelle Lancray Paris, była pionierem nowoczesnej, profesjonalnej pielęgnacji skóry w powojennym Paryżu. Swoją pasją do pielęgnacji urody i odważną, elegancką pewnością siebie uczyniła swoje imię nieśmiertelnym w świecie kosmetyków.

Isabelle Lancray to selektywna i ekskluzywna marka kosmetyczna, obecna na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej od 70 lat. Ponad półwieczna, francuska tradycja i doświadczenie łączy się z nowoczesnością, gwarantując niepowtarzalność i wyjątkowość produktu. ISABELLE LANCRAY to świat luksusowego piękna, gdzie każdy produkt powstaje na bazie ekologicznych, najczystszych składników aktywnych.

Piękno i odprężenie

Zabiegi w Aries SPA

Naszą wizytówką są najwyższej klasy masaże tradycyjne, pochodzące z różnych części świata i specjalistyczne masaże relaksacyjne. Nasz wyróżnik? „Ceremonie SPA” – autorskie zabiegi, w których holistycznie łączymy oddziaływanie masażem, aromaterapią, muzykoterapią, ciepłem, kolorem, a nawet smakiem, aby osiągnąć wyjątkowy poziom zharmonizowania ciała i umysłu, czy też ukojenia lub dodania witalnej energii.

Twoje SPA na wyłączność

Prywatny gabinet VIP SPA

Prywatna strefa SPA – przestrzeń dla par lub kilkuosobowej, zamkniętej grupy osób (przyjaciółek) z własną sauną, baliami kąpielowymi, gabinetem masażu. Miejsce do celebracji wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil, w której przygotowaliśmy wyjątkową oprawę naszych najlepszych masaży, rytuałów i zabiegów.

Aries Hotel & Spa Szczyrk

Zarezerwuj czas w Aries SPA

Instagram
@aries_spa_szczyrk

#ariesszczyrk #arieshotelandspaszczyrk