Odkryj Aries

Doskonały wypoczynek w 5-gwiazdkowym wydaniu. Aries Hotel & Spa Szczyrk gwarantuje dbałość o każdy detal pobytu. Wystarczy się rozgościć…

Szczyrk hotel spa

Odkryj świat marki Aries

Od samego początku powstania marka Aries realizuje ideę, w której Gość jest najważniejszy. Pracownicy i ich relacje są filarem misji hotelu – luksusowy wypoczynek w sercu Szczyrku. Aries Hotel & Spa Szczyrk to miejsce, w którym gościnność jest celebrowana, jak nigdzie indziej.

Celebracja smaków

Restauracja Halka

Wyśmienite dania inspirowane naturą. Tak w skrócie można opisać menu Restauracji Halka Szczyrk. Piękne wnętrza oraz wykwintne menu to kompozycja doskonałego lunchu lub wieczornej kolacji w gronie najbliższych. Doskonałym uzupełnieniem serwowanych potraw jest wyselekcjonowana karta win, o serwis której zadba head sommelier.

Aries Hotel & Spa Szczyrk

Rezerwuj online już dziś

Zarezerwuj pobyt
hotel Gronie Szczyrk
spa & wellness

Luksusowa strefa dla ciała i ducha

Aries SPA to miejsce, w którym można skorzystać z szerokiej oferty masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. Strefa SPA obejmuje także Aqua Aries, czyli basen z 3 zjeżdżalniami, 11 jacuzzi oraz saunę mokrą. Zespół specjalistów Aries SPA to wyłącznie certyfikowani kosmetolodzy i masażyści, którzy zapewniają najwyższy poziom usług.

basen Szczyrk
Aries Hotel & Spa Szczyrk

Dlaczego taki wyjątkowy?

Odkryj Aries Hotel & Spa Szczyrk. Nowy, 5-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w Szczyrku, malowniczej miejscowości Beskidu Śląskiego. Poznaj idealne miejsce na wypoczynek i relaks.

#design

Nie ma dwóch takich samych pokoi. Każde wnętrze ma swój niepowtarzalny styl. Aries to design na najwyższym poziomie.

#aquaaries

Pierwszy aqua park w Szczyrku ze zjeżdżalniami, jacuzzi oraz sauną mokrą.

#ariesspa

Strefa piękna, w której dbałość o zdrowie skóry jest tak samo ważne jak dbałość o samopoczucie Gości. Doskonałe miejsce na regenerację.

#psywaries

Aries Hotel & Spa Szczyrk jest w 100% przyjazny czworonożnym przyjaciołom. Na każdego psiaka czeka legowisko, miski a nawet przekąska.

#szczyrk

Szczyrk słynie z bogatej kultury i tradycji góralskiej. Miasto zaprasza do zwiedzania muzeów, galerii sztuki a także zabytkowych kościołów. Historia, którą warto poznać.

Instagram
@aries_szczyrk

#ariesszczyrk #arieshotelandspaszczyrk