Aqua Aries

Pierwszy aqua park w Szczyrku z największą strefą saun w Beskidzie Śląskim.

Woda. Źródło życia i odnowy

Aries Hotel & Spa Szczyrk to pięciogwiazdkowy hotel z basenem w górach oferujący komfort, relaks i aktywny wypoczynek.

Hotel z basenem to gwarancja udanego wypoczynku. Jeśli dodać do tego strefę saun z łaźniami parowymi, przestrzenią relaksu z tężniami oraz licznymi jacuzzi z widokiem na góry to pobyt z całą pewnością będzie wyjątkowy.

Luksus w każdej kropli

Basen

Basen w Aries Hotel & Spa Szczyrk to pierwszy aqua park w Szczyrku. Projektantom przyświecał jeden cel, stworzyć przestrzeń, w której relaks i aktywny wypoczynek realizowane są niezależnie. Przestrzeń z wystarczającą ilością podwodnych leżanek z hydromasażem, które wprost zapraszają do odprężenia się w wodzie.

Aqua Aries to basen o łącznej powierzchni 215 metrów kwadratowych i głębokości 1,2 metra co czyni go bezpiecznym dla osób jeszcze nie umiejących pływać. Z myślą o dzieciach i nie tylko powstały trzy zjeżdżalnie, z tego jedna specjalnie przystosowana dla najmłodszych dzieci.

Aqua Aries jacuzzi
Dla miłośników hydromasaży

Jacuzzi

W Aqua Aries znajduje się trzynaście jacuzzi, w tym cztery na zewnątrz, na przylegającym tarasie oraz dwa w strefie saun.

To wszystko, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca dla każdego spragnionego relaksu po aktywnym dniu na stoku lub kilometrach górskich szlaków.

Aqua Aries sauna sucha
Aqua Aries sauna mokra
Aqua Aries sauna akcesoria
Aqua Aries sauna solna
Centrum regeneracji ciała

Największa strefa saun w Beskidzie Śląskim

Zamknij oczy. Poczuj kojące działanie wody i temperatury. Sercem strefy saun jest specjalnie zaprojektowana sauna ceremonialna, która może pomieścić do 40 osób.

Do dyspozycji Gości oddajemy także sauny fińskie, sauny z promiennikami infrared dla osób, które nie lubią bardzo wysokich temperatur oraz dwie łaźnie parowe. Ochłodę zapewnią liczne natryski, beczka z lodowatą wodą, a odpoczynek duża sala relaksu z tężniami, dyskretną muzyką i elementami koloroterapii.

Instagram
@aries_szczyrk

#ariesszczyrk #arieshotelandspaszczyrk