Sale biznesowe

Inspirująca przestrzeń do twórczej pracy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Sale konferencyjne w Aries Hotel & Spa Szczyrk zostały bardzo starannie zaprojektowane, uwzględniając zarówno potrzeby biznesowe jak i walory estetyczne wnętrz. Decydując się na współpracę z naszym hotelem oprócz pięknych i funkcjonalnych przestrzeni konferencyjnych zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno techniczną jak i dedykowany personel do serwisu kawowego, lunchu czy wieczornego bankietu.

Wyjątkowa przestrzeń wydarzeń

Sale biznesowe

Nasza największa sala jest jednocześnie salą bankietową z unikatowymi, drewnianymi dekoracjami. To bardzo przestronna sala, której atmosfera zapewnia idealne tło do uroczystych wydarzeń, organizacji eleganckich bankietów, gal czy przyjęć okolicznościowych.

Dodatkowo, dysponujemy dwiema dodatkowymi salami, które mogą być złączone lub pozostać rozdzielone w zależności od indywidualnych potrzeb firmy. Mobilność sal daje możliwość równoczesnego przeprowadzania dwóch równoległych sesji, warsztatów lub prezentacji.

Elastyczność w kreowaniu wydarzeń pozwala na dostosowanie przestrzeni do dowolnych układów i wielkości grup.

Wygoda i dyskrecja

Sala VIP

Sala VIP to najbardziej kameralna przestrzeń stworzona specjalnie dla mniejszych spotkań biznesowych, dyskusji, negocjacji czy prezentacji dla węższego grona uczestników. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i prywatności.

Korzystając z sali VIP firma ma dostęp do dedykowanego personelu obsługi, który dba o każdy detal spotkania. Doskonałe warunki do prowadzenia ważnych wydarzeń.

Wszechstronna przestrzeń spotkań

Foyer

Foyer to przestrzeń scalająca wszystkie sale konferencyjne, ale jednocześnie będące od nich niezależna. To strefa, która może mieć wiele funkcji w zależności od potrzeb spotkania.

Foyer jako przestrzeń do relaksu po intensywnym szkoleniu albo miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych po prezentacji. To także idealny punkt do serwowania przerw kawowych czy lunchy. Foyer może także pełnić punkcję wystawienniczą do prezentacji produktów czy usług.

Moc integracji

Eventy

Zorganizuj niezapomniane eventy dla swojej firmy. Nasz doświadczony zespół zadba o wszystkie szczegóły, począwszy od przedstawienia propozycji, po koordynację, logistykę na wykonaniu kończąc.

Położenie Aries Hotel & Spa Szczyrk sprzyja integracji w górach podczas wycieczek po szlakach Beskidu Górskiego czy wypraw rowerowych. Team building pomaga zintegrować zespół, zwiększyć motywację i rozwijać umiejętności współpracy. Od wyzwań na świeżym powietrzu po kreatywne warsztaty – wiele opcji do wyboru.

Aries Hotel & Spa Szczyrk

Zarezerwuj salę